Péče o miminko + kojení + šestinedělí + cvičení po porodu

Péče o miminko + kojení + šestinedělí + cvičení po porodu

Tento kurz je vhodný doplněk pro těhotné ženy k předporodní přípravě. Pokud chcete tato témata i pro své muže, tak se podívejte zde. 

Péče o miminko (koupání, přebalování, denní rytmus, rituály, potřeby miminka), jak miminko utišit, správná pohybová manipulace s miminkem (jak nosit, zvedat, otáčet miminko, odříhnutí ap.). Vyzkoušíte si to i prakticky, "modely" budete mít k dispozici.
Rady a náměty pro pohodové rodičovství.
Kojení - jak se připravit na kojení, jak přikládat, řešit různé případné problémy, co jíst při kojení atd. 
Šestinedělí - smutky a radosti :), péče o sebe.
Cvičení po porodu - jak cvičit/necvičit, svaly pánevního dna, diastáza atd.
Cena 600 Kč
Čas: 10-cca 15h
Termíny v aktualitách.
 
Mohou zdarma dorazit i čerstvé maminky (moje klientky) s miminkem.

Milá Jitko, moc Vám děkuji za úterní kurz. Pomohlo mi to usadit, co jsem načetla a z čeho jsem začala být už značně zmatená a znejistěná (mám dítě nosit nebo mu tím křivím záda? Mám se věnovat svým věcem nebo pak dítě zanedbávám? Myslím na něj dost nebo málo? Mám pak mazat touto mastí nebo jinou? Vážit - nevážit? Koupat - nekoupat?) Nějak mi to vrátilo ten aspekt zdravého rozumu a uvažování, chuti a sebedůvěry, že to zvládnu a že to je radost! 🙂 A pak ten úsměv, na to teď často myslím 🙂 Tak moc děkuji a budu se těšit na dalších kurzech s miminkem 🙂 Mávám vřele,

Anna

Dobrý den Jitko, moc Vám děkuji za úžasný kurz a veškeré informace. Lepší přípravu na miminko jsem si ani nemohla přát 🙂 Určitě Vás budu vřele doporučovat dále. Mějte se moc krásně!

Petra

Nejprve jsem celá šťastná žehnala za nápad pořádání Festivalu Respekt k porodu. Tam právě na stolku jsem sebrala vizitku na Jitku a už se to dalo do pohybu. Nejprve jsem paní Jitku zahrnula mnoha emaily a ona trpělivě ochotně odpovídala. Až pak jsem dorazila na kurzy. Uvítala nás v krásném prostředí, kde jsem se mohla cítit přirozeně a uvolnit. Bylo nás,budoucích maminek, tak akorát pro zachování intimity. Překvapilo mě, jak paní Jitka dokázala naplnit daný čas důslednými informacemi, které v knihách nejsou.Zná to vyloženě z praxe.. to je evidentní. Fundovaně i s humorem, příjemným hlasem. Pro mě je intonování velice důležité,jsem citlivka..a naše miminko má hudební vkus.To vím už nyní, dle toho, na co reaguje.. A tam spokojeně vrnělo v bříšku a občas svými pohyby doplnilo témata, co jsme probíraly. Od kojení - techniky,pomocných triků a péče, po polohy nošení miminka a cvičení v šestinedělí. Vedla nás, jak si lépe uvědomit funkce těla a pomáhat si dechem. Samozřejmě proběhlo i téma praní,přebalování a koupání. Některé informace jsem předtím nikde nevyčetla ani nevyyoutubovala, a to jsem byla velice šťastná..Obohacená. Už se těším na další setkání.

Lucie