Ceník

 CENÍK SLUŽEB od 1.2. 2019

Info k nabídce - co umím, co nabízím.

Konzultace:  600,- Kč/h

Těhotenské masáže, příprava těla na porod, reflexní masáž při přenášení:
1500Kč/90 min., 1200,-Kč/70 min., 

Poporodní masáž a opečování: 1500,-Kč/1,5 -  2h 

Běžné masáže (netěhotné): 1200Kč/90 min., 900,-Kč/h

Doprovod u porodu - cena podle času a rozsahu služeb 6-10 tisíc Kč + cestovné:
Držení pohotovosti - 3000,- Kč = cca měsíční podpora a pohotovost 24h denně (tzn. i v noci) - jsem takto k dispozici pro radu, podporu a výjezd k porodu 3 týdny před termínem porodu až do porodu a během šestinedělí.
Podpora u porodu u klientky s pohotovostí - 5 - 7 000,- Kč dle času 
Opakované klientky - 3000 Kč pohotovost + 5000 Kč podpora u porodu nebo dle domluvy
Doprovod k porodu bez držení pohotovosti - 6-8000 Kč je možný pro moje klientky z kurzů, masáží, opakované klientky, zástup za kolegyni. V tomto případě nejsem ale plně k dispozici na telefonu a hlavně ne v nočních hodinách. Můžete zkusit napsat sms a budu-li moct, tak vás v případě vašeho aktuálního zájmu u porodu ráda doprovodím. 
Doprovod u porodu pro ženy v těžké životní a finanční situaci - nechávám si i nadále trochu své kapacity pro omezený počet žen, které si podporu za plnou cenu nemohou dovolit a přitom ji velmi potřebují. Toto je na osobním rozhovoru a velmi individuální.

Individuální Předporodní příprava: 800,- Kč/h jen doplnění jiné přípravy nebo jako aktuální zopakování při dalším těhotenství. Doporučuji nejdříve pročíst porodní Manuál pro muže. A můžete pak i využít bonus slevu 10% na předporodní přípravu.
Zkrácená Individuální předporodní příprava v rozsahu 2-3h: 2300,- Kč
Plná Individuální předporodní příprava, která má rozsah předporodního kurzu: 5000,-Kč za 4-5h + v ceně je i 90 min. Předporodní masáž pak dle termínu a v ceně je i Manuál pro muže u porodu.

Individuální cvičení v těhotenství, po porodu, pánevní dno, podle Mojžíšové, SM systém: 600,-Kč/h

Předporodní příprava, konzultace, cvičení - v domácnosti klientů: 1000,- Kč/h

Laktační poradenství z kapacitních důvodů již neposkytuji. Výjimkou jsou moje porodní klientky.

 

Skupinové:

Cvičení v těhotenství: 350,- Kč/lekce

Těhotenský den pro I. a II. trimestr: 1200,- Kč (nebo můžete využít 1+1 zdarma)

Předporodní příprava kurz: 2300,-Kč pár, většinou sobota, 12-cca 19.30h (v ceně Manuál pro muže u porodu, kdo ho již má, tak cena kurzu je pak 2000,- Kč)

Kurz Péče o miminko, kojení, šestinedělí, cvičení po porodu:  600,- Kč

Předporodní ladění: 600,- Kč

Kurz Masáže miminek: 500,- Kč (lekce)

 

Telefonické konzultace v těhotenství, popř. i během porodu, v době šestinedělí a během kojení: 100,- Kč/15 min., platba na účet. Mailové konzultace až na výjimky neposkytuji.

(maminky z mých kurzů mají potřebné krátké telefonické konzultace zdarma)

Účet pro platby (nebo pro vaše poděkování za nějakou mou podporu): 173070242 / 0300

 

Mou práci můžete také podpořit i sdílením mého Manuálu pro muže u porodu, či napsáním reference na mou práci nebo ohodnocením na mém Fb Dula Jitka přímo zde. Děkuji!

 

Na některé aktivity můžete čerpat příspěvek od zdravotních pojišťoven. 

Na všechny akce je nutné se předem přihlásit, viz. Kontakt v hlavním menu, 775 35 42 15 nebo klokanci@seznam.cz.  Děkuji.  Podrobnosti a aktuální termíny naleznete  v aktualitách.

 

 

Pro maminky v těžké životní situaci lze vždy domluvit individuální ceník. Toto mi bez obav popř. předem sdělte, byla bych velmi nerada, kdyby Vám špatná finanční situace neumožnila získání potřebných informací (popř. se toto týká i speciální reflexní masáže při přenášení).

Mám hodně obsazenou kapacitu, takže mohu mít zpoždění v odpovědi, bez obav se mi ale připomeňte. Na domlouvání termínu preferuji telefon, je to nejrychlejší sladění vzájemných časových možností. Když telefon nezvednu, napište sms, většinou pak volám zpět.

Těhotenské konzultace - doporučuji nejdřív zakoupit porodní Manuál pro muže, kde i těhulky získají spoustu informací z prostředí českých porodnic, jak je vybrat, co a jak u porodu atd., které bychom na konzultaci stejně probíraly. Téměř vždy se totiž ptáte na to, co je i v Manuálu ;). 
Stojí 350,- Kč a obsahuje tolik námětů jako asi 2-3h konzultace. A pak si již můžeme domluvit na konkrétní Vaše téma, to co potřebujete doladit.
Vy tak ušetříte dost peněz, dostanete aktualizované a přehledně zpracované materiály a já získám potřebný čas pro další  práci - porodní doprovody a moje speciální masáže, které si mě žádají osobně. Ale záleží na Vás.
Kdo zvažujete můj doprovod k porodu a chcete si mě nejprve "okouknout", tak přijďte buď na těhotenské cvičení nebo na těhotenský den či na masáž.

Některé odkazy jsou propojené s mým starým webem: www.podstrechou.com 

DALŠÍ NABÍDKA

Neplodnost, příprava na početí děťátka: 800,- Kč/90 min, 1000,- Kč/ 2h

Individuální konzultace (těhotenství, příprava na kojení, péče o miminko, neplodnost, příprava na početí děťátka) info

Poradenství symptotermální metody  

Instruktáž dětské masáže, míčkování - 600,- Kč

Ošetření miminek - 1 návštěva: 300-500,-Kč/30-60 min.

Individuální konzultace jsou možné i přes skype - jitka.podstrechou, mailem Vám pošlu číslo účtu pro platbu.​