Ceník

 CENÍK SLUŽEB od 1.1. 2022 do 30.9. 2022 (rozhodla jsem se zatím ceny nechat stejné jako v loňském roce vzhledem k náročnějším situacím některých rodin z různých sociálních skupin. ) 

Info k nabídce - co umím, co nabízím.

Konzultace:  700,- Kč/h, v Praze 800,-Kč/h

Těhotenské masáže, příprava těla na porod, reflexní masáž při přenášení:
1500,-Kč/cca 90min., 1000,-Kč/60 min., 

Poporodní masáž a opečování:
1500,-Kč/1,5 -  2h 

Běžné masáže (netěhotné):
 
1500,-Kč/90 min., 1000,-Kč/60 min., 

Doprovod u porodu - cena podle času a rozsahu služeb + cestovné.
Doprovod u porodu s plným držením pohotovosti: 8-10 tisíc Kč (pohotovost=cca měsíční  podpora a pohotovost 24h denně (tzn. i v noci) - jsem Vám takto k dispozici 3 týdny před termínem porodu až do porodu a během šestinedělí.
Doprovod k porodu bez držení pohotovosti - 6-8000 Kč je možný pro moje klientky z kurzů, masáží, opakované klientky, zástup za kolegyni. V tomto případě nejsem ale plně k dispozici na telefonu a hlavně ne v nočních hodinách. Můžete zkusit napsat sms a budu-li moct, tak vás v případě vašeho aktuálního zájmu u porodu ráda doprovodím. 
Doprovod u porodu pro ženy v těžké životní a finanční situaci - nechávám si i nadále trochu své kapacity pro omezený počet žen, které si podporu za plnou cenu nemohou dovolit a přitom ji velmi potřebují. Toto je na osobním rozhovoru a velmi individuální.

Individuální Předporodní příprava: 
Doplnění jiné přípravy o mé aktuální zkušenosti, kontakty, tipy nebo jako aktuální zopakování při dalším těhotenství, 900,- Kč/h
Plná varianta, která má rozsah předporodního kurzu: 3600,-Kč, cca 4,5h. Mohou se společně domluvit 2 páry a pak je cena 2900,-Kč/pár. Obsahuje: kompletní bohaté materiály, které jsou obsahem skupinového kurzu a Manuál pro muže u porodu.

 

Individuální cvičení v těhotenství, po porodu, pánevní dno, podle Mojžíšové, SM systém: 600,-Kč/h

Předporodní příprava, konzultace, cvičení - v domácnosti klientů: 1200,- Kč/h + cestovné

Laktační poradenství z kapacitních důvodů již neposkytuji. Výjimkou jsou moje porodní klientky.

 

Skupinové:

Cvičení v těhotenství: 280,- Kč/lekce 90 min

Těhotenský den pro I. a II. trimestr: 1200,- Kč (nebo můžete využít 1+1 zdarma)

Předporodní příprava kurz: 2800,-Kč pár, většinou sobota nebo neděle, 10-cca 19.30h s polední pauzou (v ceně Manuál pro muže u porodu, kdo ho již má, tak cena kurzu je pak 2500,- Kč). Dále obsahuje: rozsáhlé materiály zaslané na váš email.

Kurz Péče o miminko, kojení, šestinedělí, cvičení po porodu:  1500,- Kč

Předporodní ladění: 800,- Kč

Kurz Masáže miminek nebo instruktáž míčkování: 600,- Kč (2h lekce), individuálně 1200,-Kč (1,5h), v domácnosti klientky 1800,-Kč + cestovné

 

Na některé aktivity můžete čerpat příspěvek od zdravotních pojišťoven. 

Na všechny akce je nutné se předem přihlásit, viz. Kontakt v hlavním menu, 775 35 42 15 nebo klokanci@seznam.cz.  Děkuji.  Podrobnosti a aktuální termíny naleznete  v aktualitách.

 

 

Telefonické konzultace v těhotenství, popř. i během porodu, v době šestinedělí a během kojení: 100,- Kč/15 min., platba na účet. Mailové konzultace až na výjimky neposkytuji. 
(klientky z mých kurzů mají potřebné krátké telefonické konzultace zdarma)

Účet pro platby (nebo pro vaše poděkování za nějakou mou podporu): 173070242 / 0300

Pro maminky v těžké životní situaci lze vždy domluvit individuální ceník. Toto mi bez obav popř. předem sdělte, byla bych velmi nerada, kdyby Vám špatná finanční situace neumožnila získání potřebných informací (popř. se toto týká i speciální reflexní masáže při přenášení).

Mou práci můžete také podpořit i sdílením mého Manuálu pro muže u porodu, či napsáním reference na mou práci nebo ohodnocením na mém Fb Dula Jitka přímo zde. Děkuji!

Mám hodně obsazenou kapacitu, takže mohu mít zpoždění v odpovědi, bez obav se mi ale připomeňte. Na domlouvání termínu preferuji telefon, je to nejrychlejší sladění vzájemných časových možností. Když telefon nezvednu, napište sms, většinou pak volám zpět.

Těhotenské konzultace - doporučuji nejdřív zakoupit porodní Manuál pro muže, kde i těhulky získají spoustu informací z prostředí českých porodnic, jak je vybrat, co a jak u porodu atd., které bychom na konzultaci stejně probíraly. Téměř vždy se totiž ptáte na to, co je i v Manuálu ;). 
Stojí 350,- Kč a obsahuje tolik námětů jako asi 2-3h konzultace. A pak si již můžeme domluvit na konkrétní Vaše téma, to co potřebujete doladit.
Vy tak ušetříte dost peněz, dostanete aktualizované a přehledně zpracované materiály a já získám potřebný čas pro další  práci - porodní doprovody a moje speciální masáže, které si mě žádají osobně. Ale záleží na Vás.
Kdo zvažujete můj doprovod k porodu a chcete si mě nejprve "okouknout", tak přijďte buď na těhotenské cvičení nebo na těhotenský den či na masáž.

Některé odkazy jsou propojené s mým starým webem: www.podstrechou.com 

DALŠÍ NABÍDKA

Neplodnost, příprava na početí děťátka: 1500,- Kč/1,5-2h

Individuální konzultace (těhotenství, příprava na kojení, péče o miminko, neplodnost, příprava na početí děťátka) info

Poradenství symptotermální metody  

 

Individuální konzultace jsou možné i přes telefon či on-line, mailem Vám pošlu číslo účtu pro platbu.​